Vinnare av presentkort

På föreningens höstmöte onsdagen den 12 november lottade föreningen ut två presentkort bland föreningens alla medlemmar.

Vinnare av presentkort nr 1 blev Ole Mattsson – känd för de flesta som långvarig aktiv medlem i Hammarlands IK, vi gratulerar Ole till vinsten! Presentkort nr 2 blev Lovisa Blomqvist – en glad liten tjej som bland annat spelar fotboll i föreningen, grattis Lovisa till vinsten!

Årets presentkort gäller för middag på restaurang Indigo.

Senaste inlägg

Anmälan till fotbollsskolan 2023 öppen!

https://docs.google.com/…/1fNFri7ih5KFFwO7CluH1…/edit… Årets fotbollsskola i Hammarland är 12-14.6 och riktar sig till barn födda 2010-2016! Alla deltagare får vattenflaska, boll och t-shirt första dagen Fotbollsskolan pågår

Läs mer »

Vårmöte 2023

17:e april kl 18.30. Hammarvallen. Verksamhetsberättelse 2022 Stadgar HIK förslag till ändring nove 2022.docx Bokslut 2022

Läs mer »

Tränarduon fortsätter!

Vi kan glatt meddela att Andreas ”Ante” Rosenberg och Kristoffer ”Ecki” Eklund fortsätter sitt arbete som tränare för HIK herrlag även säsongen 2023. Upplägget ser

Läs mer »
Rulla till toppen