Vinnare av presentkort

På föreningens höstmöte onsdagen den 12 november lottade föreningen ut två presentkort bland föreningens alla medlemmar.

Vinnare av presentkort nr 1 blev Ole Mattsson – känd för de flesta som långvarig aktiv medlem i Hammarlands IK, vi gratulerar Ole till vinsten! Presentkort nr 2 blev Lovisa Blomqvist – en glad liten tjej som bland annat spelar fotboll i föreningen, grattis Lovisa till vinsten!

Årets presentkort gäller för middag på restaurang Indigo.

Senaste inlägg

Tränarduon fortsätter!

Vi kan glatt meddela att Andreas ”Ante” Rosenberg och Kristoffer ”Ecki” Eklund fortsätter sitt arbete som tränare för HIK herrlag även säsongen 2023. Upplägget ser

Läs mer »

Ny styrelse valdes på höstmötet

På föreningens höstmöte 20 november valdes följande styrelse Ordförande: Annica Mattsson tel +358 405762021 Viceordförande: Petra Sandqvist Sekreterare: Andreas Häger Vicesekreterare: Frédéric Massart Ledamot: Jonathan

Läs mer »
Rulla till toppen