Vinnare av presentkort

På föreningens höstmöte onsdagen den 12 november lottade föreningen ut två presentkort bland föreningens alla medlemmar.

Vinnare av presentkort nr 1 blev Ole Mattsson – känd för de flesta som långvarig aktiv medlem i Hammarlands IK, vi gratulerar Ole till vinsten! Presentkort nr 2 blev Lovisa Blomqvist – en glad liten tjej som bland annat spelar fotboll i föreningen, grattis Lovisa till vinsten!

Årets presentkort gäller för middag på restaurang Indigo.

Senaste inlägg

Föreningen behöver DIG!

Föreningen behöver DIG! Höstmötet närmar sig och då ska ny styrelse för föreningen väljas. Nya krafter behöver ta vid för att säkerställa verksamhetens fortsättning. Utan

Läs mer »

Anmälan till fotbollsskolan 2023 öppen!

https://docs.google.com/…/1fNFri7ih5KFFwO7CluH1…/edit… Årets fotbollsskola i Hammarland är 12-14.6 och riktar sig till barn födda 2010-2016! Alla deltagare får vattenflaska, boll och t-shirt första dagen Fotbollsskolan pågår

Läs mer »

Vårmöte 2023

17:e april kl 18.30. Hammarvallen. Verksamhetsberättelse 2022 Stadgar HIK förslag till ändring nove 2022.docx Bokslut 2022

Läs mer »
Rulla till toppen