Vinnare av presentkort

På föreningens höstmöte onsdagen den 12 november lottade föreningen ut två presentkort bland föreningens alla medlemmar.

Vinnare av presentkort nr 1 blev Ole Mattsson – känd för de flesta som långvarig aktiv medlem i Hammarlands IK, vi gratulerar Ole till vinsten! Presentkort nr 2 blev Lovisa Blomqvist – en glad liten tjej som bland annat spelar fotboll i föreningen, grattis Lovisa till vinsten!

Årets presentkort gäller för middag på restaurang Indigo.

Senaste inlägg

Ny styrelse valdes på höstmötet

På föreningens höstmöte 20 november valdes följande styrelse Ordförande: Annica Mattsson tel +358 405762021 Viceordförande: Petra Sandqvist Sekreterare: Andreas Häger Vicesekreterare: Frédéric Massart Ledamot: Jonathan

Läs mer »

Förnyade arrendeavtal

Föreningen har arrendeavtal med markägare för motionsbanan och för parkeringen vid Hammarvallen. Avtalen är med två olika markägare och nuvarande går ut under 2022. Ikväll

Läs mer »
Scroll to Top